Новини

22.04.2016

До Всесвітнього дня охорони праці (28 квітня) в коледжі з 18 по 22 квітня 2016 року відбувся тиждень охорони праці. Впродовж цього терміну були проведені цікаві та різноманітні заходи, які привернули увагу і студентів, і викладачів та співробітників коледжу до проблем з охорони праці в житті українців.

Студенти груп 31МП, 31ЕП, 201БО та 11ДЕП підготували виставку творчих робіт і плакатів за темою «Здоровий спосіб життя – здорове покоління». Найбільш вдалим був захист власного плакату студентів гр. 31МП Ярослав Карини та гр. 201БО Шаріфової Ольги.

В усіх групах денного відділення були проведені виховні години, присвячені відзначенню Всесвітнього Дня охорони праці.

Для викладачів та студентів старших курсів інженером з охорони праці Крикливою О.І. та викладачем Камчатною Н.В. проведений семінар на тему «Профілактика порушень норм охорони праці під час професійної діяльності». Разом зі студентами організатори на прикладах пояснили присутнім значимість дотримання раціонального режиму праці, виконання вимог інструкцій та обов'язків з охорони праці.

Також студенти і викладачі коледжу взяли участь у навчально-практичному семінарі з нагоди святкування Всесвітнього Дня охорони праці «Реформування системи охорони праці в Україні» на базі Лисичанського педагогічного коледжу. Студентка Асєєва Анна (гр. 31МП) підготувала цікаву доповідь і презентацію з теми «Небезпеки студентського середовища» (науковий керівник Камчатна Н.В.).

Проведені заходи сприяли приверненню уваги до проблеми охорони праці, зацікавленості та інформаційної обізнаності студентів і викладачів у цій сфері, мотивуванню студентської молоді та викладачів щодо підтримки здорових і безпечних умов праці, що є дуже важливим, адже охорона праці – запорука нашого здоров'я і життя.