Дунець Наталія Володимирівна

Завідувач навчально-виробничих майстерень. Викладач першої категорії.

1969 року народження.

Біографія

У 1988 році закінчила Стахановське професійно-технічне училище № 65 за спеціальністю «Кравець жіночого легкого плаття, з вмінням проводити ремонт та розкрій».

З 1988 до 1992 року працювала на Стахановській фабриці індивідуального виготовлення одягу в якості кравця.

З 1992 року працювала секретарем в Стахановському професійно-технічне училище № 65.

В 1994 року переведена на посаду майстра виробничого навчання професійно-технічного училища № 65.

У 1999 році закінчила Луганський державний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Трудове навчання» і отримала кваліфікацію «вчитель трудового навчання та основ підприємництва».

З серпня 2000 року розпочала працювати викладачем швейного виробництва спеціальності «Моделювання та конструювання виробів народного вжитку» в Брянківському технолого-економічному технікумі.

З вересня 2005 року переведена на посаду завідуючого навчальними майстернями Брянківського технолого-економічного технікуму.

З 2005 року є одним із керівників Студентського центру моди (на громадських засадах).

У 2007 році закінчила Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Педагогічна освіта» та здобула кваліфікацію бакалавр педагогічної освіти, молодшого інженера-педагога практичного навчання.

З вересня 2014 року виконує обов'язки куратора груп заочної форми навчання.

Викладає дисципліни «Композиційна організація форми», «Технологія процесу», "Екологія".

Стаж педагогічної роботи - 22 роки.

Нагороди

Публікації

  1. Застосування інноваційних виховних технологій з досвіду діяльності Народного студентського театру моди Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка: //збірник наукових праць за матеріалами Міжнародної науково-практичної конференції.["Теорія і практика виховання сучасної молоді: цінності, зміст, технології"] ,(Луганськ, 4 жовтня 2012р.).- Луганськ: вид-во ЛДАКМ, 2012- с.308.
  2. Український рушник Слобожанщини: збірник наукових праць за матеріалами Регіональної науково-практичної конференції ["Краєзнавство: дослідження, здобутки, проблеми"], (Брянка, 18 грудня 2013 р.) - Луганськ: ДЗ "ЛНУ імені Тараса Шевченка", 2014