Сапіжак Михайло Степанович

Директор Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка, магістр управління навчальним закладом, відмінник освіти України, викладач-методист, заслужений працівник культури України.

 

Звернення директора до відвідувачів сайту

 

Біографія

Після закінчення середньої школи навчався в Чортківському педагогічному училищі, а згодом — у Кам'янець-Подільському державному педагогічному університеті імені В.П. Затонського.

Закінчив Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, де захистив магістерську роботу з теми «Педагогічні технології планування роботи в навчально-виховних закладах освіти» за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

З 1973 року працював в Кадіївському педагогічному училищі (нині - Стахановський педагогічний коледж) викладачем диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін, з 1989 по 2008 рр. - на посаді заступника директора з виховної роботи.

У 1988 році нагороджений нагрудним знаком «Відмінник народної освіти».

У 1999 році був нагороджений Почесною грамотою Головного управління освіти Луганської області за багаторічну сумлінну працю у галузі культури, творчий пошук, професійну майстерність.

З 2003 року є дійсним членом-академіком Українського відділення Міжнародної Академії біосферних наук.

Указом Президента України від 23.08.2005 № 1193 Сапіжаку М.С. було присвоєне почесне звання «Заслужений працівник культури України».

Михайло Степанович – переможець конкурсу «Людина року-2007» в номінації «Низький уклін Вам, ветерани».

Вагомий внесок зробив Михайло Степанович у реалізацію програм соціально-економічного і культурного розвитку м. Стаханов. За активну громадську діяльність його було нагороджено Почесним знаком «За вагомий внесок в розвиток Стаханова» у 2007 році.

З 2008 року працює на посаді директора Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Основним завданням вважає збереження кращих традицій та пошук методів успішного розв’язання навчально-виховних проблем очолюваного педагогічного колективу, сприяння розвиткові науково-дослідної, творчої діяльності студентів та викладачів, а також удосконаленню матеріально-технічної бази коледжу.

У 2008 році Михайло Степанович був відзначений за активну роботу в напрямку розвитку аматорського мистецтва, творчі здобутки та участь в обласному фестивалі-конкурсі художньої самодіяльності «Луганщина – світанок України», присвяченому 70-річчю утворення Луганської області. У 2009 році, очолюваний ним народний квартет «Джерело», був нагороджений дипломом Міністерства культури та листом подяки Луганської облдержадміністрації та обласної Ради директорів ВНЗ I - II рівнів акредитації.

У 2009 році нагороджений медаллю «За заслуги перед Луганщиною» ІІІ ступеня за вагомі здобутки в збагаченні культурної спадщини та громадську діяльність, за досягнення в реалізації державної політики в галузі національної освіти, навчання та виховання підростаючого покоління, а також з нагоди 60-річчя.

27 травня 2011 року на засіданні Вченої Ради Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за особливі досягнення в галузі виховання молодого покоління директор Сапіжак Михайло Степанович нагороджений нагрудним знаком «А.С. Макаренко».

У 2013 році козацьким товариством "Академії козацтва" у Луганській області нагороджений орденом "Хрест з мечами".

14 листопада 2013 року нагороджений пам"ятною відзнакою Української Православної Церкви "1025-річчя Хрещення Київської Русі" і грамотою Володимира Митрополіта Київського і всієї України Предстоятеля Української Православної Церкви.

Стаж педагогічної роботи - 43 роки.

Нагороди

Бібліографія