Слово керівника

Шановні друзі!

Вдячний Вам, що завітали на сайт Відокремленого структурного підрозділу "Брянківський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»!

Уся наша діяльність спрямована на постійне оновлення й удосконалення якості надання освітніх послуг із підготовки конкурентоздатних на ринку праці фахівців. Творчі здобутки педагогічного і студентського колективу фахового коледжу неодноразово були високо оцінені на Міжнародній виставці «Сучасна освіта України». Так, в 2011 році коледж став лауреатом щорічної загальнонаціональної громадської акції та отримав почесне звання – «Флагман освіти і науки України». А в 2017 році представники коледжу отримали Почесні грамоти Міністерства освіти і науки за активну участь у проведенні виставки, професіоналізм, величезний творчий потенціал у справі підготовки фахівців і виховання молоді України.

Сподіваюсь, що подорожуючи сторінками нашого сайту, Ви дізнаєтесь багато цікавого про історію коледжу, повсякдення студентського життя, здобутки наших студентів і викладачів, а також чимало корисної інформації знайдуть ті, хто стоять перед вибором професійного майбутнього.

Ласкаво запрошуємо абітурієнтів до Відокремленого структурного підрозділу "Брянківський фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» здобути фахову передвищу освіту за спеціальностями: «Дизайн (одягу)», «Дизайн (графічний)», «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика)», «Облік і оподаткування», «Економіка»!

Михайло Сапіжак,
директор ВСП «Брянківський фаховий коледж