Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 022 Дизайн

Кадровий склад

Віщенко Ольга Володимирівна – голова циклової комісії

Бродяна Наталія Олександрівна

Сапіжак Михайло Степанович

Дунець Наталія Володимирівна

Левшіна Галина Дмитрівна

Старанко Тетяна Володимирівна

Кучерук Олена Петрівна

 

Загальна інформація

 

Циклова комісія спеціальних дисциплін спеціальності 022 Дизайн здійснює підготовку молодших спеціалістів за спеціалізаціями «графічний дизайн», «дизайн одягу» та «перукарське мистецтво та декоративна косметика».

 

Навчання за спеціалізаціями «графічний дизайн», «дизайн одягу» здійснюється на базі:

Навчання за спеціалізацією «перукарське мистецтво та декоративна косметика» здійснюється на базі:

 

В коледжі створені всі необхідні умови для підготовки фахівців спеціальності Дизайн і проведення навчальної, культурно-освітньої та виховної роботи зі студентами. Для реалізації творчих задумів студентів в коледжі успішно діють студентський Народний театр моди, творча майстерня, гуртки за професійним спрямуванням.

Щороку викладачі циклової комісії та студенти приймають активну участь у науково-практичних конференціях на базі коледжу та інших вищих навчальних закладів.

Під керівництвом досвідчених викладачів студенти спеціальності беруть участь у міжнародних та Всеукраїнських конкурсах з перукарського мистецтва, майстер-класах і творчих виставках обласного та міського рівня, що сприяє підвищенню професійної компетентності майбутніх фахівців-випускників коледжу.

Завдяки активної співпраці коледжу з потенційними роботодавцями практична підготовка студентів здійснюється на профільних підприємствах міста і регіону різної форми власності.

Випускники спеціальності Дизайн (за спеціалізаціями) мають можливість продовжити навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр» та отримати диплом Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

 

До складу комісії входять 6 викладачів. Серед них: 1 викладач – відмінник освіти України, 1 викладач має звання «старший викладач», 5 викладачів мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 – «спеціаліст 1 категорії». Викладачі комісії відрізняються професіоналізмом, любов'ю до своєї справи, прагненням поєднати в своїй роботі традиційні та інноваційні методи навчання.

Голова випускової циклової комісії спеціальності 022 Дизайн (за спеціалізаціями) – Віщенко Ольга Володимирівна, викладач вищої категорії з педагогічним званням «старший викладач», магістр з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, учасник і переможець багатьох міжнародних, Всеукраїнських і регіональних конкурсів з перукарського мистецтва, візажу та нігтьової естетики. Призначена на посаду в 2016 році.

Методична проблема циклової комісії в 2016-2017 н.р. - «Формування навчальної і професійної мотивації студентів шляхом удосконалення навчально-організаційних форм роботи». Насичений навчальний план, інтенсивне навантаження, високий рівень викладання та вільна творча атмосфера здатні задовольнити запити найбільш вимогливих студентів.

 

Робота циклової комісії спрямована на вирішення головного завдання – підвищення якості знань та практичної підготовки випускників коледжу, виховання творчих конкурентоздатних фахівців. Випускники спеціальності працюють у сучасних рекламних агентствах і поліграфічних центрах, в престижних салонах краси, обслуговують тижні модних показів одягу, передають свій досвід учням регіональних ліцеїв, художніх шкіл та проводять майстер-класи і семінари.