Новини
08.04.2026
8 квітня 2026 року відповідно до плану тижня циклової комісії з Дизайну відбувся круглий стіл, присвячений актуальним питанням дизайну. Тема заходу — «Синергія дизайну: графіка, мода, стиль» — об’єднала творчі пошуки викладачів та студентів.
Шість доповідачів представили змістовні доповіді за трьома напрямками: графічний дизайн, дизайн одягу та перукарське мистецтво:
- Онопрієнко Н. Візуальна айдентика через текстиль: створення патернів і розпис футболок у практиці соціально-орієнтованого проєкту.
- Антощук Т. Роль авторської ілюстрації в дизайні книжкових видань.
- Шимко В. Айдентика цифрових і сервісних брендів України: стилістичні особливості дизайну у проєктах Київського дизайн-бюро Spiilka.
- Веденська Я. Від офісу до вечірки: як універсальні аксесуари адаптують Smart Casual під будь-яку подію.
- Доценко А. Стиль і дизайн Енді Воргла: поп-арт і мистецтво споживання.
- Стефанишин В. Барбер-культура сьогодення: тренди чоловічих стрижок та мистецтво фейду.
У фінальній частині заходу з аналізом результатів виступили директор коледжу Михайло Сапіжак та викладач Наталія Кореняк. Вони відзначили високий рівень підготовки презентацій та важливість таких фахових обговорень для професійного становлення майбутніх фахівців.
Захід продемонстрував, що поєднання графічних рішень, майстерності моделювання одягу та перукарського мистецтва є фундаментом сучасної креативної індустрії.











