Новини

30.10.2017

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

26-28 жовтня у Харківському виставковому центрі «Радмір Експохол» відбувся фінал відбіркових турів ХХ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Перша столиця».

Команда студентів Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка (тренер – викладач фахових дисциплін Віщенко О.В.), традиційно взяла участь у цьому заході та виборола усі призові місця в номінації «Боді-арт» та повернулася із дипломами та медалями.

Завдяки матеріальній допомозі профкому ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», який оплатив членські внески та дорогу юним майстриням, а також їхнім моделям, наші студенти змогли представити надзвичайно яскраві фантазійні образи на вільну тему.

Робота Журенко Юлії «Птах фенікс» (1 місце) у червоногарячому кольорі отримала найвищу оцінку та Кубок Чемпіонату. Цілісність образу доповнювали двометрові крила, відповідний макіяж із зачіскою, костюм та аксесуари.

Катя Несмашна вперше брала участь у подібному заході та відразу ж її робота посіла друге місце! Студентка створила образ годинникового механізму.

Маричева Поліна та Трішина Єлизавета розділили між собою третє місце. Образ Трішиної Є. «Краплі дощу» втілював водну стихію надзвичайно майстерно, а поліграфічний образ Маричевої П. уособлював друковану книгу з рухливими літерами.

Цей Чемпіонат України з перукарського мистецтва став ювілейним, його організувала та провела Спілка перукарів України. Оцінювала роботи учасників дуже авторитетна суддівська колегія. Окрему увагу суддів привернули художній смак, висока якість виконаних трудомістких робіт наших студентів, що чотири (!) години працювали зі спеціальними фарбами для аквагриму і боді-арту.

Нагородження відбулось на червоній доріжці. Команда Брянківського коледжу, а також Віщенко Ольга Володимирівна, що її підготувала, отримали спеціальні відзнаки і дипломи. Викладач при нагородженні виступила з короткою промовою, подякувавши ректорату Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, директору коледжу Сапіжаку М.С. за допомогу у підготовці до конкурсу.

Вітаємо наших студентів та їх тренера з перемогою! Їхня копітка праця, креативність достойні називатись чемпіонськими. .