Досягнення


Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
У Вінниці були підведені підсумки Другого міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів. Студент 3 курсу спеціальності «Дизайн» ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Арасланов Ігор став переможцем в двох номінаціях в своїй віковій категорії. Ігор посів 1 місце в номінації «Краща 2D-векторна графіка» та 2 місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка».


Фестиваль краси "Невские берега"!
З 26 по 29 вересня 2013 р. в Петербурзі відбувся Відкритий Незалежний Чемпіонат з перукарського мистецтва, нейл-дизайну та декоративної косметики на Кубок Росії в рамках Фестивалю «Невские Берега». На чотири дні в Петербург з'їхались найвідоміші фахівці з різних куточків світу: косметологи, нейл-дизайнери, масажисти, перукарі, візажисти. Викладач Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Камінська Алла, яка в складі збірної України брала участь у Чемпіонаті, за загальними підсумками змагань посіла третє місце у номінації «Боді-арт».


«Омега» - кращий молодіжний трудовий загін 2013 року!
25 вересня 2013 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців обласного конкурсу "Кращий молодіжний трудовий загін
2013 року", що працювали у літній період.
У фінальній частині Конкурсу взяли участь 34 молодіжних трудових загони, переможці міських та районних етапів. За підсумками засідання комісії переможцями обласного конкурсу «Кращий молодіжний трудовий загін 2013 року» у номінації «Студентські загони сфери обслуговування» І місце посів загін «Омега», Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.Міжнародний відкритий конкурс з web-дизайну і комп’ютерної графіки
У Вінницькому національному технічному університеті 16 травня 2013 року відбувся другий тур ХІ Міжнародного відкритого конкурсу з web-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів і учнів. Вітаємо з перемогою у престижному конкурсі студентку третього курсу спеціальності «Дизайн» Бережну Діану, яка посіла друге місце в номінації 2D векторна графіка!


Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва
3-5 квітня Всеукраїнська громадська організація «Спілка перукарів України» та ТОВ «Естет Медіа» проводили Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу, який відбувся у Києві. На відкритті чемпіонату викладач нашого коледжу Камінська Алла Володимирівна представила глядачам незабутню пісочну анімацію. Команда Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка під керівництвом викладача Бродяної Н.О. щороку бере участь у цьому змаганні, у якому наші студенти незмінно стають переможцями. І цей рік не став винятком. Студентка Брянківського коледжу спеціальності «Перукарське мистецтво і декоративна косметика» Ганна Суббота брала участь у категорії «Учні» у двох номінаціях: для перукарів - «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом», для візажистів – «Подіумний макіяж». За результатами конкурсу Ганна посіла третє місце в номінації «Подіумний макіяж». Викладач художніх дисциплін коледжу Камінська А.В. взяла участь в номінації «Боді-арт» в категорії «Майстер» і виборола друге місце (срібну медаль) за свою роботу «Сафарі».


Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега»
Віщенко О.В., викладач спецдисциплін спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», посіла 1 місце серед майстрів в номінації «Постижерна робота» тема «Вологодське мереживо» Відкритого міжнародного чемпіонату з перукарського мистецтва, нейл-дизайну і декоративної косметики на Кубок Дружби в рамках фестивалю краси «Невские берега». У цій номінації взяли участь близько 30 учасників – представників різних міст Росії, України та Білорусі. Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега» проходив у Санкт-Петербурзі 22-25 лютого 2013 року.


Молода людина року-2012


24 червня 2012 в міському парку відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року - 2012». У цьому році конкурс проводився у двох блоках: за професійні та особисті досягнення.
Конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней»
16 листопада у приміщенні навчального салону «Галатея» Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся 4й відкритий професійний конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней» серед студентів 2-5 курсів спеціальностей «Перукарське мистецтво і декоративна косметика», «Професійна освіта. Організація обслуговування населення: Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Тематичне спрямування конкурсу – «Етно Шоу», «Тінь від Prada», «Містерія».
Your Hear Awards 2011
14 – 15 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Ювілейний Фестиваль перукарської майстерності Your Hear Awards 2011. Команда студентів ВП «Брянківський технолого-економічний технікум ЛНУ імені Тараса Шевченка», що освоюють спеціальність «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» з 19 чоловік отримала диплом «За вагомий внесок у розвиток перукарського мистецтва» та грошову премію. Студенти Субота Ганна та Лісаченко Еліна стали переможцями у своїх номінаціях і посіли відповідно 1 та 3 місця.Конкурс інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!»
21 вересня 2011 року в конференц-залі КА «Шаг» м. Луганськ були підведені підсумки обласного конкурсу інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!», присвячених здоровому способу життя. Організаторами обласного конкурсу виступали управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганська філія Комп'ютерної Академії «Шаг».
Урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України»
1 червня 2011 року відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України» в Центральному будинку офіцерів у Києві. Серед лауреатів престижної освітянської відзнаки – Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Директорові БТЕТ ЛНУ імені Тараса Шевченка був вручений диплом «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», кришталева відзнака «Флагман освіти і науки України-2011» та презентаційне видання «Флагмани освіти і науки України».Студент року
6 квітня 2011 року у приміщенні Палацу студентів Луганського національного аграрного університету відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року».Рекордсмен книги рекордів України, Чудо-людин


Викладач Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віщенко Ольга Володимирівна взяла участь у проекті телеканалу « ICTV » «Чудо - люди».
Студентський народний театр моди
22 листопада 2010 року, в актовій залі Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся звітний концерт Студентського центру моди (керівники: Дунець Н.В.,Кучерук Є.П.). Оцінювали творчість студентів журі на чолі з головою – Яровим В.М., директором Луганського обласного центру народної творчості.


Патріоти Луганщини
22 червня 2010 року, в День Молоді, по тій, вже четвертий рік поспіль, відбулося підведення підсумків обласного конкурсу комп'ютерних розробок на патріотичну тематику. Серед більш ніж 60-ти робіт-учасників конкурсу суддями були відмічені кращі з кращих в чотирьох основних номінаціях і спеціальній номінації присвяченій, цього року, Великій Вітчизняній війні. Основним змістовним критерієм оцінки конкурсних робіт - було їх орієнтування на історію, географію, пам'ятню місця і на видатних діячів Луганщини.