Досягнення

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2019/10_oktober/16.10.2019/img25.jpg

Перший обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні»

16 жовтня у м. Сєвєродонецьк в Льодовому палаці спорту відбувся перший обласний презентаційний форум «Живи і працюй в Україні» за підтримки Програми Розвитку ООН із відновлення та розбудови миру у Східній Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, урядів Польщі, Японії, підтримки й участі Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Луганського обласного центру зайнятості.
Викладачі та студенти Відокремленого підрозділу «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» взяли активну участь у форумі «Живи і працюй в Україні». Вони презентували свої надбання: фантазійні пастижерні прикраси, конкурсні зачіски, картини, творчі дизайнерські проєкти графічних дизайнерів – майбутнім абітурієнтам.
Проведення майстер-класів викладачами Віщенко О.В. «Створення Full fashion look» та Старанко Т.В. «Декоративний розпис тканини, елементів одягу та готових виробів» привернули увагу не тільки старшокласників шкіл, а й інших учасників форуму. 
На знак участі в форумі «Живи і працюй в Україні» коледж отримав від спонсорів яскравий змістовний банер і буклети, сертифікат.

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2019/10_oktober/03.10.2019/img03.jpg2 жовтня 2019 року, у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулись урочистості з нагоди ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ.
Міністерську відзнаку – нагрудний знак «Василь Сухомлинський» – отримав директор Брянківського коледжу М.С.Сапіжак, яку вручив Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький.

 

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2019/09_september/20.09.2019/img01.jpg


Фінал відбіркових турів ХХІІ Чемпіонату України СПУ Beauty

19-20 вересня 2019 року у Київському Міжнародному Виставковому Центрі відбувся фінал відбіркових турів ХХІІ Чемпіонату України СПУ Beauty Чемпіонат України №1. Команда студентів ВП «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» традиційно взяла участь у професійному конкурсі та рекорді України. Перукарі (Раєвська Вікторія, Олійник Галина, Журенко Юлія, Свіридова Поліна, Могилка Єлізавета, Приленко Вікторія та Пономарьова Анастасія), тренер – викладач фахових дисциплін Віщенко О.В., змагались у конкурсі в різних номінаціях: «Фантазійна зачіска з пастижерними елементами», «Коктейльна зачіска з елементами плетіння», «Кудрі & хвилі», «Сучасна салонна зачіска», «Сучасна весільна зачіска». Команда студентів коледжу отримала дипломи, подяки та цінні подарунки, професійні інструменти від офіційного представника GAMA Professional: машинка для стрижки GC910 (SM0180) та термогребінець Innova Mini.

 

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/11_november/06.11.2017/img02.jpgОписание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/11_november/06.11.2017/img01.jpg

Міжнародний Літній бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

Студенти Брянківського коледжу активно долучилися до участі у Міжнародному Літньому бліц-конкурсі з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів, який відбувся у вересні 2017 року на базі Вінницького національного політехнічного університету.
Тема цьогорічного конкурсу - «МИТТЄВОСТІ НАШОЇ ІСТОРІЇ».
В номінації «Краща 2D-растрова графіка» друге місце посіла  Кузьміна Дар'я,  студентка 3 курсу спеціальності "Дизайн". Робота Дар'ї присвячена першому космонавту незалежної України, льотчику-випробувачу І класу — Леоніду Каденюку.

 

 


26-28 жовтня 2017 року в Харківському виставковому центрі «Радмір Експохол» відбувся фінал відбіркових турів ХХ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Перша столиця». Команда студентів Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка (тренер – викладач фахових дисциплін Віщенко О.В.), традиційно взяла участь у цьому заході та виборола усі призові місця в номінації «Боді-арт» та повернулася із дипломами та медалями. Робота Журенко Юлії «Птах фенікс» (1 місце) у червоногарячому кольорі отримала найвищу оцінку та Кубок Чемпіонату. Цілісність образу доповнювали двометрові крила, відповідний макіяж із зачіскою, костюм та аксесуари. Катя Несмашна вперше брала участь у подібному заході та відразу ж її робота посіла друге місце! Студентка створила образ годинникового механізму. Маричева Поліна та Трішина Єлизавета розділили між собою третє місце. Образ Трішиної Є. «Краплі дощу» втілював водну стихію надзвичайно майстерно, а поліграфічний образ Маричевої П. уособлював друковану книгу з рухливими літерами. Нагородження відбулось на червоній доріжці. Команда Брянківського коледжу, а також Віщенко Ольга Володимирівна, що її підготувала, отримали спеціальні відзнаки і дипломи. Викладач при нагородженні виступила з короткою промовою, подякувавши ректорату Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, директору коледжу Сапіжаку М.С. за допомогу у підготовці до конкурсу. Вітаємо наших студентів та їх тренера з перемогою! Їхня копітка праця, креативність достойні називатись чемпіонськими.


17 жовтня 2017 р. студенти коледжу брали участь у ІІ Регіональному семінарі-виставці «Актуальні проблеми розвитку спорту з собаками в регіоні», який було проведено на базі Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка. У рамках семінару був проведений майстер-клас «Шоу з собаками» з представленням показових виступів різних порід собак. Конкурс оцінювало компетентне журі, зокрема Чупринка О.Д. – начальник Лисичанського кінологічного клубу КСУ, суддя, інструктор по спорту з собаками. Найцікавішим і видовищним дійством став «Конкурс костюмів», в якому взяли участь 16 порід собак. Студентка Брянківського коледжу Капітонова Маргарита (гр. 31МП) представила костюм під назвою «Чоловік з бородою» на собаці Фікі породи цвергпінчер. За яскраві виступи собаки отримали медалі з іменним фото та смаколики, а глядачі та учасники конкурсу - багато приємних вражень і щире задоволення від спілкуваннями з братами нашими меншими.13 жовтня 2017 р. студенти та викладачі ВП «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відгукнулись на заклик волонтерів України та долучились до благодійної акції «Вітамін С для Героїв». Проведена акція сприяла вихованню у підростаючого покоління патріотизму й поваги до героїв рідної землі. Напередодні свята Дня захисника України бійцям батальйону «Тернопіль» студенти вручили вітамінну підтримку та побажали міцного здоров'я невичерпної енергії та миру!12 вересня 2017 року в рамках заходів до Дня фізичної культури і спорту в коледжі відбулося спортивне свято «Лонгмоб-2017». Метою щорічного традиційного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення якомога більшої кількості молоді до занять спортом. Учасники заходу – студенти і викладачі коледжу – взяли участь у масовому легкоатлетичному пробігу, змагалися у «Веселих стартах» та окремих спортивних конкурсах. Найкращі спортсмени коледжу були нагороджені подарунками та дипломами. Свято пройшло весело і бадьоро, адже спорт і здоров'я, це – вірні і незмінні супутники життя українського громадянина. І захід довів, що спорт – це невід'ємна частина життя кожного коледжанина!3 червня 2017 року у м. Рубіжне відзначили 79-річницю утворення Луганщини. У рамках обласного фестивалю «Луганщина - це Україна» взяв участь Народний студентський театр моди ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». За яскравий виступ у святковому концерті Народний театр моди був нагороджений дипломом Луганського обласного центру народної творчості.


24 травня 2017 року в Брянківському коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки «Військово-польовий АРТ». Надихнув на створення цієї виставки автор і куратор проекту Павло Ротар, розпочавши проект будучи рядовим добровольчого особливого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота» (м. Київ) і несучи службу в зоні АТО. Викладачі коледжу разом зі студентами об'єдналися, щоб зробити оригінальні арт-об'єкти з військових атрибутів. Мета цього проекту – продемонструвати, що невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло. Усі експонати нашої виставки – це артефакти, які пройшли горнило військових подій та були зібрані і надані військовими батальйону «Тернопіль». Викладач коледжу, автор виставки Т.В. Старанко у промові визначила роль дизайнерських рішень студентів гр. 21ДГ та 31ДГ у підготовці цієї виставки, ідея яких підкреслити силу духу і патріотизму наших захисників. Окрім відкриття та огляду виставки, на цьому заході також були підведені підсумки конкурсів, які пройшли у коледжі останнім часом: - регіонального конкурсу з живопису і графіки «Крок у майбутнє»; - регіонального фотоконкурсу з макіяжу «Рік Японії в Україні»; - фотоконкурсу «Моя вишивана сорочка, неначе долі оберіг». Усім переможцям (учням загальноосвітніх навчальних закладів, художніх шкіл, майстрам салонів та студентам вищих навчальних закладів) були вручені дипломи учасників конкурсів і подарунки.


20 квітня 2017 року в рамках Днів науки у Брянківському коледжі було проведено Регіональний науково практичний семінар «Інформаційно-комунікативні технології як засіб розвитку професійної компетентності майбутніх дизайнерів». У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти Брянківського та Кадіївського коледжів. Науково практичний семінар проходив за напрямками:  роль інформаційно-комунікативних технологій у формуванні інтелектуальної активності студентів;  використання можливостей комп'ютерної мережі для підготовки сучасного фахівця;  комп'ютерні технології у роботі дизайнера;  культурно-естетичні аспекти виховання особистості з урахуванням професійної спрямованості. У складному комплексі першочергових проблем Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка та освіти в інформаційному суспільстві одним з ключових завдань є підготовка висококваліфікованого фахівця до його професійної діяльності в умовах розвитку сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Важливим показником його професіоналізму є уміння використовувати знання в галузі інформаційних технологій. Таким чином, на сучасному етапі найважливішим завданням вищої освіти та нашого коледжу є підготовка майбутніх фахівців до успішного застосування інформаційно-комп'ютерної компетентності в професійній діяльності.

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/05_may/24.05.2017/img13.jpg


Виставка «Військово-польовий АРТ»
24 травня 2017 року в Брянківському коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки «Військово-польовий АРТ».
Викладачі коледжу разом зі студентами об'єдналися, щоб зробити оригінальні арт-об'єкти з військових атрибутів. Усі експонати  виставки – це артефакти, які пройшли горнило військових подій та були зібрані і надані військовими батальйону «Тернопіль». Викладач коледжу, автор виставки Старанко Т.В. у промові визначила роль дизайнерських рішень студентів гр. 21ДГ та 31ДГ у підготовці цієї виставки, ідея яких підкреслити силу духу і патріотизму наших захисників.

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/05_may/17.05.2017/img11.jpg
Обласний історико-літературний конкурс «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина»

17 травня 2017 року в Лисичанську були підведені підсумки обласного історико-літературного конкурсу «В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім – Батьківщина», у якому взяли активну участь і студенти Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка.
Організаторами конкурсу стали викладачі кафедри української філології та загального мовознавства Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та співзасновник Благодійного фонду Сергія Жадана Абрамічев Олег Євгенійович.
Маліков Олександр, студент І курсу Брянківського коледжу, посів третє місце в номінації «Наукова розвідка з історії краю». Шатова Ольга, студентка ІІ курсу та Муромець Олеся, студентка І курсу, були нагороджені за креативність авторської думки та оригінальність конкурсної роботи в номінаціях «Нарис про відомих людей краю» та «Поезія про наш край» відповідно. Були відзначені також роботи Кузьміної Дар'ї, Павленко Валерії і Герасимчук Вікторії.

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/03_march/20.03.2017/img01.jpgОписание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/03_march/20.03.2017/img02.jpgОписание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/03_march/20.03.2017/img03.jpg

Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки

У Вінницькому національному політехнічному університеті з 25 січня по 12 лютого 2017 року проходив Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів.
Студенти спеціальності «Дизайн» (графічний дизайн), традиційно приймають участь у цьому конкурсі, таким чином перевіряючи рівень своїх знань та можливостей. В цьому році участь у конкурсі брали студенти групи 21-ДГ: Кузьміна Дар'я, Герасимчук Вікторія, Маліков Олександр.
Професійне журі конкурсу, до складу якого входили провідні фахівці з веб-дизайну та комп'ютерної графіки, визначило переможців і в номінації «Краща 2D-растрова графіка» 1 місце посіла Кузьміна Дар'я, а 2 місце – Герасимчук Вікторія..

 


Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2017/03_march/21.03.2017/img.jpg

Участь у Міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017»

16 березня 2017 року представники Відокремленого підрозділу «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяли участь у головній освітній події України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017» і П'ятій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2017», які проводилися в Київському Палаці дітей та юнацтва.

Викладач коледжу Ольга Віщенко провела майстер-клас на тему «Створення фантазійного образу з використанням пастижу і елементів боді-арту». Створені моделі визвали надзвичайний інтерес у відвідувачів виставки. За результатами конкурсного відбору представники Брянківського коледжу (директор Сапіжак М.С та викладач Віщенко О.В.) отримали Почесні грамоти за активну участь у проведенні виставки, професіоналізм, величезний творчий потенціал у справі підготовки фахівців і виховання молоді України.

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2016/03_march/28.03.2016/img01.jpgЧемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, декорування та нарощування вій

23-25 березня 2016 року у м. Київ проходив Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, декорування та нарощування вій.
Студенти коледжу Болбас Наталія, Ярослав Карина, Коняхина Ольга и Мельник Марина показали свої професійні вміння у номінаціях Full Fashion Look, коктейльна зачіска з елементами плетіння, модна жіноча укладка «Кудри&Волны».
Викладач коледжу Віщенко Ольга Володимирівна посіла 1 місце у номінації фантазійна зачіска з використанням пастижерних виробів.

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2015/12_december/05.12.2015/img02.jpgКонкурс творчих робіт зі скульптури

5 грудня 2015 року на базі закладу «Сєвєродонецька дитяча художня школа»  відбувся обласний конкурс творчих робіт зі скульптури. Організатор Конкурсу - Управління культури, національностей та релігій Луганської обласної державної адміністрації.
Конкурс проводився за темою «Сорочинський ярмарок» за двома видами скульптури: рельєфна та кругла. Переможцем конкурсу в номінації рельєфна скульптура стала студентка коледжу  група 11-ДЕП Шатова Ольга.

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2015/10_oktober/30.10.2015/img02.jpg
Чемпіонат України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики

29-30 жовтня 2015 року в м. Харків проходив Відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Первая столица – 2015. В заході взяла участь команда ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» у складі: Кулик Марини, Коняхіної Ольги, Асєєвої Анни, Ковшарь Надії, тренер команди – О.В. Віщенко.
Студентка спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» Кулик Марина  посіла 2 місце в номінації «Фантазійна зачіска».

 

 

Описание: http://btet.luguniv.edu.ua/01-college/01-news/2015/07_july/02.07.2015/img02.jpg
Перша персональна виставка викладача коледжу

2 липня 2015 року в місті Канів Черкаської області у відділі «Народного декоративного мистецтва Канівщини» Шевченківського національного заповідника відкрилась перша персональна виставка викладача Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Ольги Віщенко «Квітуча Україна».
На виставці представлено 20 полотен живописних картин, на яких розквітають польові квіти півонії, іриси.
Привітати Ольгу Віщенко прийшли відомі художники: Галина Морозова, Міненко Любов Павлівна – художник-професіонал, член Національної спілки художників України, переможець III I IV міжнародного «Конкурсу без кордонів», переможець конкурсу «Інше життя очима художника», лауреат премії ім. Василя Стуса.
На згадку про виставку Ольга Віщенко подарувала відділу полотно «Собор Успіння Пресвятої Богородиці», яке буде прикрашати колекцію музею.

 Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
У Вінниці були підведені підсумки Другого міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів. Студент 3 курсу спеціальності «Дизайн» ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Арасланов Ігор став переможцем в двох номінаціях в своїй віковій категорії. Ігор посів 1 місце в номінації «Краща 2D-векторна графіка» та 2 місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка».


Фестиваль краси "Невские берега"!
З 26 по 29 вересня 2013 р. в Петербурзі відбувся Відкритий Незалежний Чемпіонат з перукарського мистецтва, нейл-дизайну та декоративної косметики на Кубок Росії в рамках Фестивалю «Невские Берега». На чотири дні в Петербург з'їхались найвідоміші фахівці з різних куточків світу: косметологи, нейл-дизайнери, масажисти, перукарі, візажисти. Викладач Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Камінська Алла, яка в складі збірної України брала участь у Чемпіонаті, за загальними підсумками змагань посіла третє місце у номінації «Боді-арт».


«Омега» - кращий молодіжний трудовий загін 2013 року!
25 вересня 2013 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців обласного конкурсу "Кращий молодіжний трудовий загін
2013 року", що працювали у літній період.
У фінальній частині Конкурсу взяли участь 34 молодіжних трудових загони, переможці міських та районних етапів. За підсумками засідання комісії переможцями обласного конкурсу «Кращий молодіжний трудовий загін 2013 року» у номінації «Студентські загони сфери обслуговування» І місце посів загін «Омега», Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.Міжнародний відкритий конкурс з web-дизайну і комп’ютерної графіки
У Вінницькому національному технічному університеті 16 травня 2013 року відбувся другий тур ХІ Міжнародного відкритого конкурсу з web-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів і учнів. Вітаємо з перемогою у престижному конкурсі студентку третього курсу спеціальності «Дизайн» Бережну Діану, яка посіла друге місце в номінації 2D векторна графіка!


Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва
3-5 квітня Всеукраїнська громадська організація «Спілка перукарів України» та ТОВ «Естет Медіа» проводили Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу, який відбувся у Києві. На відкритті чемпіонату викладач нашого коледжу Камінська Алла Володимирівна представила глядачам незабутню пісочну анімацію. Команда Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка під керівництвом викладача Бродяної Н.О. щороку бере участь у цьому змаганні, у якому наші студенти незмінно стають переможцями. І цей рік не став винятком. Студентка Брянківського коледжу спеціальності «Перукарське мистецтво і декоративна косметика» Ганна Суббота брала участь у категорії «Учні» у двох номінаціях: для перукарів - «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом», для візажистів – «Подіумний макіяж». За результатами конкурсу Ганна посіла третє місце в номінації «Подіумний макіяж». Викладач художніх дисциплін коледжу Камінська А.В. взяла участь в номінації «Боді-арт» в категорії «Майстер» і виборола друге місце (срібну медаль) за свою роботу «Сафарі».


Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега»
Віщенко О.В., викладач спецдисциплін спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», посіла 1 місце серед майстрів в номінації «Постижерна робота» тема «Вологодське мереживо» Відкритого міжнародного чемпіонату з перукарського мистецтва, нейл-дизайну і декоративної косметики на Кубок Дружби в рамках фестивалю краси «Невские берега». У цій номінації взяли участь близько 30 учасників – представників різних міст Росії, України та Білорусі. Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега» проходив у Санкт-Петербурзі 22-25 лютого 2013 року.


Молода людина року-2012


24 червня 2012 в міському парку відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року - 2012». У цьому році конкурс проводився у двох блоках: за професійні та особисті досягнення.
Конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней»
16 листопада у приміщенні навчального салону «Галатея» Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся 4й відкритий професійний конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней» серед студентів 2-5 курсів спеціальностей «Перукарське мистецтво і декоративна косметика», «Професійна освіта. Організація обслуговування населення: Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Тематичне спрямування конкурсу – «Етно Шоу», «Тінь від Prada», «Містерія».
Your Hear Awards 2011
14 – 15 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Ювілейний Фестиваль перукарської майстерності Your Hear Awards 2011. Команда студентів ВП «Брянківський технолого-економічний технікум ЛНУ імені Тараса Шевченка», що освоюють спеціальність «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» з 19 чоловік отримала диплом «За вагомий внесок у розвиток перукарського мистецтва» та грошову премію. Студенти Субота Ганна та Лісаченко Еліна стали переможцями у своїх номінаціях і посіли відповідно 1 та 3 місця.Конкурс інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!»
21 вересня 2011 року в конференц-залі КА «Шаг» м. Луганськ були підведені підсумки обласного конкурсу інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!», присвячених здоровому способу життя. Організаторами обласного конкурсу виступали управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганська філія Комп'ютерної Академії «Шаг».
Урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України»
1 червня 2011 року відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України» в Центральному будинку офіцерів у Києві. Серед лауреатів престижної освітянської відзнаки – Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Директорові БТЕТ ЛНУ імені Тараса Шевченка був вручений диплом «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», кришталева відзнака «Флагман освіти і науки України-2011» та презентаційне видання «Флагмани освіти і науки України».Студент року
6 квітня 2011 року у приміщенні Палацу студентів Луганського національного аграрного університету відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року».Рекордсмен книги рекордів України, Чудо-людин


Викладач Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віщенко Ольга Володимирівна взяла участь у проекті телеканалу « ICTV » «Чудо - люди».
Студентський народний театр моди
22 листопада 2010 року, в актовій залі Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся звітний концерт Студентського центру моди (керівники: Дунець Н.В.,Кучерук Є.П.). Оцінювали творчість студентів журі на чолі з головою – Яровим В.М., директором Луганського обласного центру народної творчості.


Патріоти Луганщини
22 червня 2010 року, в День Молоді, по тій, вже четвертий рік поспіль, відбулося підведення підсумків обласного конкурсу комп'ютерних розробок на патріотичну тематику. Серед більш ніж 60-ти робіт-учасників конкурсу суддями були відмічені кращі з кращих в чотирьох основних номінаціях і спеціальній номінації присвяченій, цього року, Великій Вітчизняній війні. Основним змістовним критерієм оцінки конкурсних робіт - було їх орієнтування на історію, географію, пам'ятню місця і на видатних діячів Луганщини.