Досягнення


26-28 жовтня 2017 року в Харківському виставковому центрі «Радмір Експохол» відбувся фінал відбіркових турів ХХ Чемпіонату України з перукарського мистецтва, макіяжу та нігтьової естетики «Перша столиця». Команда студентів Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка (тренер – викладач фахових дисциплін Віщенко О.В.), традиційно взяла участь у цьому заході та виборола усі призові місця в номінації «Боді-арт» та повернулася із дипломами та медалями. Робота Журенко Юлії «Птах фенікс» (1 місце) у червоногарячому кольорі отримала найвищу оцінку та Кубок Чемпіонату. Цілісність образу доповнювали двометрові крила, відповідний макіяж із зачіскою, костюм та аксесуари. Катя Несмашна вперше брала участь у подібному заході та відразу ж її робота посіла друге місце! Студентка створила образ годинникового механізму. Маричева Поліна та Трішина Єлизавета розділили між собою третє місце. Образ Трішиної Є. «Краплі дощу» втілював водну стихію надзвичайно майстерно, а поліграфічний образ Маричевої П. уособлював друковану книгу з рухливими літерами. Нагородження відбулось на червоній доріжці. Команда Брянківського коледжу, а також Віщенко Ольга Володимирівна, що її підготувала, отримали спеціальні відзнаки і дипломи. Викладач при нагородженні виступила з короткою промовою, подякувавши ректорату Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, директору коледжу Сапіжаку М.С. за допомогу у підготовці до конкурсу. Вітаємо наших студентів та їх тренера з перемогою! Їхня копітка праця, креативність достойні називатись чемпіонськими.


17 жовтня 2017 р. студенти коледжу брали участь у ІІ Регіональному семінарі-виставці «Актуальні проблеми розвитку спорту з собаками в регіоні», який було проведено на базі Лисичанського педагогічного коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка. У рамках семінару був проведений майстер-клас «Шоу з собаками» з представленням показових виступів різних порід собак. Конкурс оцінювало компетентне журі, зокрема Чупринка О.Д. – начальник Лисичанського кінологічного клубу КСУ, суддя, інструктор по спорту з собаками. Найцікавішим і видовищним дійством став «Конкурс костюмів», в якому взяли участь 16 порід собак. Студентка Брянківського коледжу Капітонова Маргарита (гр. 31МП) представила костюм під назвою «Чоловік з бородою» на собаці Фікі породи цвергпінчер. За яскраві виступи собаки отримали медалі з іменним фото та смаколики, а глядачі та учасники конкурсу - багато приємних вражень і щире задоволення від спілкуваннями з братами нашими меншими.


13 жовтня 2017 р. студенти та викладачі ВП «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» відгукнулись на заклик волонтерів України та долучились до благодійної акції «Вітамін С для Героїв». Проведена акція сприяла вихованню у підростаючого покоління патріотизму й поваги до героїв рідної землі. Напередодні свята Дня захисника України бійцям батальйону «Тернопіль» студенти вручили вітамінну підтримку та побажали міцного здоров'я невичерпної енергії та миру!


12 вересня 2017 року в рамках заходів до Дня фізичної культури і спорту в коледжі відбулося спортивне свято «Лонгмоб-2017». Метою щорічного традиційного заходу є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, залучення якомога більшої кількості молоді до занять спортом. Учасники заходу – студенти і викладачі коледжу – взяли участь у масовому легкоатлетичному пробігу, змагалися у «Веселих стартах» та окремих спортивних конкурсах. Найкращі спортсмени коледжу були нагороджені подарунками та дипломами. Свято пройшло весело і бадьоро, адже спорт і здоров'я, це – вірні і незмінні супутники життя українського громадянина. І захід довів, що спорт – це невід'ємна частина життя кожного коледжанина!


3 червня 2017 року у м. Рубіжне відзначили 79-річницю утворення Луганщини. У рамках обласного фестивалю «Луганщина - це Україна» взяв участь Народний студентський театр моди ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». За яскравий виступ у святковому концерті Народний театр моди був нагороджений дипломом Луганського обласного центру народної творчості.


24 травня 2017 року в Брянківському коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося відкриття виставки «Військово-польовий АРТ». Надихнув на створення цієї виставки автор і куратор проекту Павло Ротар, розпочавши проект будучи рядовим добровольчого особливого батальйону спеціального призначення «Золоті ворота» (м. Київ) і несучи службу в зоні АТО. Викладачі коледжу разом зі студентами об'єдналися, щоб зробити оригінальні арт-об'єкти з військових атрибутів. Мета цього проекту – продемонструвати, що невимовна жага до життя, прагнення краси та гармонії пробиваються крізь жахи війни, а добро неодмінно перемагає зло. Усі експонати нашої виставки – це артефакти, які пройшли горнило військових подій та були зібрані і надані військовими батальйону «Тернопіль». Викладач коледжу, автор виставки Т.В. Старанко у промові визначила роль дизайнерських рішень студентів гр. 21ДГ та 31ДГ у підготовці цієї виставки, ідея яких підкреслити силу духу і патріотизму наших захисників. Окрім відкриття та огляду виставки, на цьому заході також були підведені підсумки конкурсів, які пройшли у коледжі останнім часом: - регіонального конкурсу з живопису і графіки «Крок у майбутнє»; - регіонального фотоконкурсу з макіяжу «Рік Японії в Україні»; - фотоконкурсу «Моя вишивана сорочка, неначе долі оберіг». Усім переможцям (учням загальноосвітніх навчальних закладів, художніх шкіл, майстрам салонів та студентам вищих навчальних закладів) були вручені дипломи учасників конкурсів і подарунки.


20 квітня 2017 року в рамках Днів науки у Брянківському коледжі було проведено Регіональний науково практичний семінар «Інформаційно-комунікативні технології як засіб розвитку професійної компетентності майбутніх дизайнерів». У роботі семінару взяли участь викладачі та студенти Брянківського та Кадіївського коледжів. Науково практичний семінар проходив за напрямками:  роль інформаційно-комунікативних технологій у формуванні інтелектуальної активності студентів;  використання можливостей комп'ютерної мережі для підготовки сучасного фахівця;  комп'ютерні технології у роботі дизайнера;  культурно-естетичні аспекти виховання особистості з урахуванням професійної спрямованості. У складному комплексі першочергових проблем Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка та освіти в інформаційному суспільстві одним з ключових завдань є підготовка висококваліфікованого фахівця до його професійної діяльності в умовах розвитку сучасних інформаційно-комунікаційних технологій. Важливим показником його професіоналізму є уміння використовувати знання в галузі інформаційних технологій. Таким чином, на сучасному етапі найважливішим завданням вищої освіти та нашого коледжу є підготовка майбутніх фахівців до успішного застосування інформаційно-комп'ютерної компетентності в професійній діяльності.


Міжнародна виставка «Сучасні навчальні заклади – 2017» 16 березня 2017 року представники Відокремленого підрозділу «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» взяли участь у головній освітній події України – Восьмій міжнародній виставці «Сучасні навчальні заклади – 2017» і П'ятій Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2017», які проводилися в Київському Палаці дітей та юнацтва. Виставка об'єднала учасників освітнього процесу в пошуку ефективних шляхів підвищення якості національної освіти, розвитку міжнародних освітніх та науково-технічних проектів і надала можливість обмінятися досвідом і думками, контактами і закласти фундамент для подальшої співпраці. Луганський національний університет імені Тараса Шевченка представляла делегація у складі голови наглядової ради Курило В.С., директора навчально-наукового інституту педагогіки і психології Караман Е.Л., завідувача навчально-методичним відділом Семенова Н.А., начальника відділу маркетингу Лисенко І.А., директора ВП «Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка»Мінєнко Г.М. і директора ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Сапіжака М.С. Виставка тривала 3 дні, протягом яких проходили змістовні тематичні конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, Workшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю директорів і провідних вчених Національної академії педагогічних наук України, керівників і фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту модернізації змісту освіти МОН України, органів державної влади та управління, практичних працівників галузі освіти, представників зарубіжних навчальних закладів та міжнародних представництв, батьків, учнів, студентів і широкого загалу. До участі в конкурсі від університету та його підрозділів були представлені три проекти: 1. «Технологія соціально-виховної роботи з неповнолітніми засудженими в спеціальних виховних установах»; 2. «Організація навчального процесу університету в умовах евакуації»; 3. «Інноваційні підходи в навчальних закладах в процес формування особистості і виховання громадянина-патріота». Викладач Брянківського коледжу Ольга Володимирівна Віщенко в рамках третього проекту успішно провела майстер-клас на тему «Створення фантазійного образу з використанням пастижу і елементів боді-арту». Створені моделі визвали надзвичайний інтерес у відвідувачів виставки. За результатами конкурсного відбору та експертизи за два проекти Луганський національний університет отримав золоті медалі в тематичних номінаціях «Сучасні соціально-психологічні та педагогічні технології підтримки дітей і дорослих в умовах кризової ситуації» і «Інноваційні підходи в навчальних закладах в процес формування особистості і виховання громадянина-патріота». Представники Брянківського коледжу отримали почесні грамоти за активну участь у проведенні виставки, професіоналізм, величезний творчий потенціал у справі підготовки фахівців і виховання молоді України.


Міжнародний бліц-конкурс з веб-дизайну та комп'ютерної графіки
У Вінниці були підведені підсумки Другого міжнародного бліц-конкурсу з веб-дизайну та комп'ютерної графіки серед студентів та учнів. Студент 3 курсу спеціальності «Дизайн» ВП «Брянківський коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» Арасланов Ігор став переможцем в двох номінаціях в своїй віковій категорії. Ігор посів 1 місце в номінації «Краща 2D-векторна графіка» та 2 місце в номінації «Краща 2D-растрова графіка».


Фестиваль краси "Невские берега"!
З 26 по 29 вересня 2013 р. в Петербурзі відбувся Відкритий Незалежний Чемпіонат з перукарського мистецтва, нейл-дизайну та декоративної косметики на Кубок Росії в рамках Фестивалю «Невские Берега». На чотири дні в Петербург з'їхались найвідоміші фахівці з різних куточків світу: косметологи, нейл-дизайнери, масажисти, перукарі, візажисти. Викладач Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка Камінська Алла, яка в складі збірної України брала участь у Чемпіонаті, за загальними підсумками змагань посіла третє місце у номінації «Боді-арт».


«Омега» - кращий молодіжний трудовий загін 2013 року!
25 вересня 2013 року відбулося засідання конкурсної комісії щодо визначення переможців обласного конкурсу "Кращий молодіжний трудовий загін
2013 року", що працювали у літній період.
У фінальній частині Конкурсу взяли участь 34 молодіжних трудових загони, переможці міських та районних етапів. За підсумками засідання комісії переможцями обласного конкурсу «Кращий молодіжний трудовий загін 2013 року» у номінації «Студентські загони сфери обслуговування» І місце посів загін «Омега», Брянківського коледжу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.Міжнародний відкритий конкурс з web-дизайну і комп’ютерної графіки
У Вінницькому національному технічному університеті 16 травня 2013 року відбувся другий тур ХІ Міжнародного відкритого конкурсу з web-дизайну і комп’ютерної графіки серед студентів і учнів. Вітаємо з перемогою у престижному конкурсі студентку третього курсу спеціальності «Дизайн» Бережну Діану, яка посіла друге місце в номінації 2D векторна графіка!


Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва
3-5 квітня Всеукраїнська громадська організація «Спілка перукарів України» та ТОВ «Естет Медіа» проводили Відкритий Чемпіонат України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики і макіяжу, який відбувся у Києві. На відкритті чемпіонату викладач нашого коледжу Камінська Алла Володимирівна представила глядачам незабутню пісочну анімацію. Команда Брянківського коледжу ЛНУ імені Тараса Шевченка під керівництвом викладача Бродяної Н.О. щороку бере участь у цьому змаганні, у якому наші студенти незмінно стають переможцями. І цей рік не став винятком. Студентка Брянківського коледжу спеціальності «Перукарське мистецтво і декоративна косметика» Ганна Суббота брала участь у категорії «Учні» у двох номінаціях: для перукарів - «Фантазійна зачіска з пастижерним виробом», для візажистів – «Подіумний макіяж». За результатами конкурсу Ганна посіла третє місце в номінації «Подіумний макіяж». Викладач художніх дисциплін коледжу Камінська А.В. взяла участь в номінації «Боді-арт» в категорії «Майстер» і виборола друге місце (срібну медаль) за свою роботу «Сафарі».


Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега»
Віщенко О.В., викладач спецдисциплін спеціальності «Перукарське мистецтво та декоративна косметика», посіла 1 місце серед майстрів в номінації «Постижерна робота» тема «Вологодське мереживо» Відкритого міжнародного чемпіонату з перукарського мистецтва, нейл-дизайну і декоративної косметики на Кубок Дружби в рамках фестивалю краси «Невские берега». У цій номінації взяли участь близько 30 учасників – представників різних міст Росії, України та Білорусі. Міжнародний Фестиваль краси «Невские берега» проходив у Санкт-Петербурзі 22-25 лютого 2013 року.


Молода людина року-2012


24 червня 2012 в міському парку відбулося нагородження переможців міського конкурсу «Молода людина року - 2012». У цьому році конкурс проводився у двох блоках: за професійні та особисті досягнення.
Конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней»
16 листопада у приміщенні навчального салону «Галатея» Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся 4й відкритий професійний конкурс з перукарського мистецтва «Театр Тіней» серед студентів 2-5 курсів спеціальностей «Перукарське мистецтво і декоративна косметика», «Професійна освіта. Організація обслуговування населення: Перукарське мистецтво та декоративна косметика». Тематичне спрямування конкурсу – «Етно Шоу», «Тінь від Prada», «Містерія».
Your Hear Awards 2011
14 – 15 жовтня у Виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбувся Ювілейний Фестиваль перукарської майстерності Your Hear Awards 2011. Команда студентів ВП «Брянківський технолого-економічний технікум ЛНУ імені Тараса Шевченка», що освоюють спеціальність «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» з 19 чоловік отримала диплом «За вагомий внесок у розвиток перукарського мистецтва» та грошову премію. Студенти Субота Ганна та Лісаченко Еліна стали переможцями у своїх номінаціях і посіли відповідно 1 та 3 місця.Конкурс інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!»
21 вересня 2011 року в конференц-залі КА «Шаг» м. Луганськ були підведені підсумки обласного конкурсу інтернет-мотиваторів та інтернет-банерів «Я живу по-новому!», присвячених здоровому способу життя. Організаторами обласного конкурсу виступали управління у справах сім'ї, молоді та спорту облдержадміністрації, Луганський обласний центр підтримки молодіжних ініціатив та соціальних досліджень, Луганська філія Комп'ютерної Академії «Шаг».
Урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України»
1 червня 2011 року відбулось урочисте нагородження лауреатів щорічної загальнонаціональної громадської акції «Флагмани освіти і науки України» в Центральному будинку офіцерів у Києві. Серед лауреатів престижної освітянської відзнаки – Брянківський технолого-економічний технікум Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Директорові БТЕТ ЛНУ імені Тараса Шевченка був вручений диплом «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки України», кришталева відзнака «Флагман освіти і науки України-2011» та презентаційне видання «Флагмани освіти і науки України».Студент року
6 квітня 2011 року у приміщенні Палацу студентів Луганського національного аграрного університету відбулося урочисте нагородження переможців обласного конкурсу «Студент року».Рекордсмен книги рекордів України, Чудо-людин


Викладач Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Віщенко Ольга Володимирівна взяла участь у проекті телеканалу « ICTV » «Чудо - люди».
Студентський народний театр моди
22 листопада 2010 року, в актовій залі Брянківського технолого-економічного технікуму Луганського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся звітний концерт Студентського центру моди (керівники: Дунець Н.В.,Кучерук Є.П.). Оцінювали творчість студентів журі на чолі з головою – Яровим В.М., директором Луганського обласного центру народної творчості.


Патріоти Луганщини
22 червня 2010 року, в День Молоді, по тій, вже четвертий рік поспіль, відбулося підведення підсумків обласного конкурсу комп'ютерних розробок на патріотичну тематику. Серед більш ніж 60-ти робіт-учасників конкурсу суддями були відмічені кращі з кращих в чотирьох основних номінаціях і спеціальній номінації присвяченій, цього року, Великій Вітчизняній війні. Основним змістовним критерієм оцінки конкурсних робіт - було їх орієнтування на історію, географію, пам'ятню місця і на видатних діячів Луганщини.