Новини

23.02.2018

ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

 

Волонтерська діяльність є основою розвитку громадянського суспільства. Вона втілює в собі найшляхетніші прагнення людства – прагнення миру, свободи, безпеки та справедливості для всіх людей.

Одним з напрямком волонтерської роботи студентів ВП «Брянківський коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка» є співпраця з Лисичанською міською організацією Товариства Червоного Хреста України. З метою формування громадської думки щодо необхідності постійної уваги до проблем одиноко проживаючих громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, хворих на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей студенти активно беруть участь у різноманітних заходах, пов'язаних зі збором пожертвувань і наданням благодійної допомоги. Так, проводячи ярмарок на Масляну, волонтери з числа студентської молоді коледжу зібрали 280 гривень.

23 лютого 2018 року представники волонтерського загону – студенти групи 31МП Бажан Ірина та Місюкова Аліна – зустрілися з головою міської організації Товариства Червоного Хреста України в Лисичанську Тетяною Бабич для передачі коштів на підтримку найбільш вразливих груп населення. Під час зустрічі були обговорені можливості подальшої участі студентів коледжу у проектах міської організації Товариства.

У сучасних умовах розвитку суспільства потрібне більш глибоке усвідомлення громадськістю і державними органами, що соціальні проблеми мають неухильно розв'язуватись. А успіх намічених змін залежатиме саме від молоді. Формування великого руху добровольців, небайдужих до людського горя, є одним із важливих шляхів до продуктивної соціальної роботи в будь-якій державі.