Новини

25.04.2018

Професійна палітра

25 квітня команда Брянківського коледжу на чолі з директором Сапіжаком М.С. взяла участь у профорієнтаційному заході для учнівської молоді «Професійна палітра». Цей захід був проведений Луганською обласною службою зайнятості за підтримки Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації на базі хіміко-механічного технікуму м. Сєвєродонецька.

Мета заходу - формування позитивного ставлення молоді до планування професійної кар'єри, розповсюдження інформації про заклади професійно-технічної та вищої освіти, залучення молоді до вступу на навчання у регіоні, підвищення іміджу актуальних для сучасного ринку праці професій та надання допомоги у профорієнтаційному визначенні учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

У холі хіміко-механічного технікуму розмістилися експозиції навчальних закладів регіону, проводилися майстер-класи, відбувалася демонстрація відеороликів, що ілюструють навчальну, виробничу та виховну діяльність. Учнівська молодь мала змогу ознайомитись із спеціальностями та професіями учбових закладів Луганської області, поспілкуватися з фахівцями і взяти участь у «живих» майстер-класах з перукарського, кулінарного, будівельного та багатьох інших майстерств, власними руками відчути процес роботи.

Наш коледж вперше брав участь у профорієнтаційному заході такого масштабу. Тому, особливо приємним було відчуття щирої зацікавленості від учнів шкіл і ПТНЗ майстер-класом, проведеним студентами 31МП під керівництвом голови циклової комісії спеціальності 022 Дизайн Віщенко О.В.

Загалом у заході, в якому взяли участь понад 350 учнів, 22 заклади Луганської області презентували свою навчальну та виробничу діяльність.