Новини

14.12.2022

У місті Миргород вшанували День учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

14 грудня в Україні відзначають День ліквідатора найстрашнішої техногенної катастрофи в історії людства. Цього дня 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. У листопаді 2006 року указом президента України в цю дату було засновано День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.

Сьогодні здобувачі освіти трьох структурних підрозділів ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»: Брянківського фахового коледжу, НН Інституту економіки та бізнесу та Факультету природничих наук вшанували героїв, які, ризикуючи своїм життям і здоров'ям, зберегли нам майбутнє. Разом із заступниками з соціально-гуманітарної роботи відвідали Сквер Чорнобильської Слави, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих.

26 квітня 1986 року сталася найстрашніша в історії людства техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській атомній станції. Наслідки цієї катастрофи ми відчуваємо і до цього дня, та неможливо навіть уявити, якими вони могли б бути, якби не самовідданість людей-ліквідаторів цієї катастрофи.